1985 yılında Landesk ismiyle kurulan firma 2017’de Heat Software ile birleşince İvanti ismini almıştır. Zaman içerisinde FrontRange, Touchpaper, WaveLink, Patchlink, Enteo, Lumension, Centennial Software, Shavlik, Appsense, Extraction, HEAT Software, Absolute, Concorde, RES firmalarını bünyesine katarak bir yazılım devine dönüşmüştür.

 

2.000 üzerindeki çalışan sayısı ile Ivanti, firmaların servis süreç yönetimini kontrol etmek, servis yönetimi süreçlerini basitleştirmek, hizmet ve altyapılarında gerçek zamanlı görünürlük elde etmek ve insanların, süreçlerin ve teknolojinin en iyi hizmet performansı için etkileşimlerini düzenlemeye olanak sağlamaya odaklanmaktadır. Türkiye’de çok büyük yapılarda ve firmalarda kullanılan İvanti kendini kanıtlamış ve sektörde yeri sağlam bir firmaya dönüşmüştür.

Bir Bakışta Ivanti

Sıkıcı bir başka yazılım firması değil. Ivanti, IT süreçlerini ve güvenliği operasyonlarını birleştirerek en iyi yönetimi ve güvenli dijital çalışma ortamı yaratır. Ürünlerimizi ve müşterilerimizi çok ciddiye alıyoruz, fakat kendimizi çok değil.