Teslimat ve İade Politikası

Bu sayfa en son 4 Aralık 2018 tarihinde değiştirilmiştir.

Teslimat

Satın aldığınız fiziksel ürünler satın alma tarihinden sonra 2 gün içinde kargolanmaktadır. Dijital lisans ürünleri ise aynı gün eposta adresine gönderilmektedir.

İade Politikası

Satın almış olduğunuz ve aşağıdaki koşullara uyan ürünleri fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürün fiziksel ürün ise orijinal koli ve ambalajı bozulmamış ve içi açılmamış olmalıdır. Dijital ürün(lisans) ise ürün herhangi bir şekilde etkinleştirilmemiş olmalıdır. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır, diğer durumlarda kargo ücreti müşteriye aittir.

Satışını yaptığımız ürünlerin deneme süresi versiyonları bulunduğundan ürünü almadan deneme sürümünü kullanabilir ve satın almaya karar verebilirsiniz.

İade Bilgileri

Ürün iade gerçekleştirmek mağaza hesabınızdan bir iade bildirimi oluşturabilir ve ürünü aşağıda belirtilen adrese kargolayabilirsiniz. İade ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, iade işlemi şartlarımıza uygun ise ücret iadesi işlemi başlatılır. EFT/Havale ile yapılan ödemelerde 2 gün içerisinde, Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde ise 1 hafta içerisinde ücret hesabınıza yansıtılır.

Ürün İade Adresi:

Mathis Bilgi Güvenliği Hizmetleri – Atatürk Mahallesi, Ertuğrul Gazi Sokak Metropol İstanbul C Blok No:2B D: 265 Ataşehir / İstanbul

Telefon:0216 599 00 20